Levné matrace
Matrace cena
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Matrace

Matrace

8. 3. 2012, 12:21

Kvalitní matrace jsou základem našeho zdravého spánku. Zdravý spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Během spánku naše tělo regeneruje a odpočívá. Kvalitní dětské matrace jsou součástí zdravého vývoje našich dětí.

Žádané kvalitní pružinové matrace

Pružinové matrace si získaly značnou popularitu. Jsou stále nejžádanějším sortimentem matrací. Vývoj matrací také postoupil mílovými kroky vpřed a na trhu jsou k dostání také jiné druhy kvalitních matrací. Latexové matrace si získaly také značnou oblibu. Jsou vyhledávaným sortimentem matrací převážně pro alergiky. Latexové matrace se vyrábějí ze zdravotně nezávadných materiálů.

Sortiment pružinových matrací

Pružinové matrace se vyrábějí ve standardních velikostech. Široká škála pružinových matrací zahrnuje také nadstandardní matrace a luxusní prodlouženou životností. Moderní a kvalitní pružinové matrace díky umístění množství pružin v jádru umožňují a přispívají ke zdravému spánku. Kvalitní pružinové matrace mají vynikající ortopedické vlastnosti, které podporují kvalitu spánku. Mají také vysokou schopnost odvětrávání, kterou je důležitou složkou kvalitních matrací. Pružinové matrace jsou nenáročné na podkladový materiál. Mohou být umístěny na pevné desce nebo na pevném laťovém roštu. Dokonalý spánek zaručí pouze kvalitní pružinové matrace se skvělými ortopedickými vlastnostmi.

Oblíbené latexové matrace

Latexové matrace se staly vyhledávaným sortimentem matrací. Latexové matrace splňují všechny požadavky na kvalitní a zdravý spánek. Skvělá elasticita přispívá k faktu, že nedochází během dlouhého používání k proleženinám. Tvarová stálost je také jednou ze základních dobrých vlastností latexových matrací. Dlouhá životnost latexových matrací a výborné ortopedické vlastnosti jsou základem kvalitních matrací.

Zdravotní matrace

Zdravotní matrace se řadí do kategorie kvalitních matrací s vysokými nároky na kvalitní dokonalý spánek. Zdravotní matrace jsou vhodné pro každého jedince, protože podporují kvalitu spánku. Zdravotní matrace se vyrábějí v mnoha pestrých škálách provedení.
Zobrazení: 141879 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Matrace pro alergiky

  22. 4. 2013, 12:56 | Diskuze (0)

  Alergiků bohužel stále přibývá. Pravděodobně v souvislosti se zhoršujícím se životním prostředím reaguje tělo člověka nestandardně na prach, roztoče, viry, bakterie a další alergeny. Dokonce i výběr matrace je tak pro nohé z nás tak trochu prolém.

 • Levné matrace 140 x 70

  22. 4. 2013, 12:54 | Diskuze (0)

  Stejně tak jako postele, i matrace se dnes vyrábějí většinou přesně na míru. Podle toho, kolik prostoru si přejete ke spánku mít se liší především šířkou. Minimum je 70 centimetrů. Délka matrace pak většinou značí rozdíl mezi matrací pro dospělé a pro děti.

 • Pěnová matrace 90 x 200

  21. 12. 2012, 14:02 | Diskuze (0)

  Nejprodávanějšími matracemi na našem trhu jsou matrace 90 x 200. Pěnové matrace jsou také jedním z nejstarších typů matrací a zároveň jedny z nejlevnějších. Tyto matrace skvěle kopírují křivky těla a tím zajišťují optimální oporu páteři během spánku.

 • Pěnová matrace gold f70

  21. 12. 2012, 14:02 | Diskuze (0)

  Pěnová matrace gold f70 je velice luxusní matrace té nejvyšší kvality. Matrace je celkem rozložena do 7 zón. Silná vrstva paměťové pěny a dále vrstva studené pěny.Pěnové válečky se dají vyjímat a tím si podle potřeby upravit tvrdost matrace.

 • Zdravotní matrace akce

  21. 12. 2012, 10:00 | Diskuze (0)

  Dnešní doba je typická neustálým časovým stresem a vytížením. Lidé nemají čas na chvíli odpočinku, neustále někam spěchají. Bez odpočinku ale člověk dlouhodobě fungovat rozhodně nemůže. Proto je nezbytné poskytnout tělu dostatečný spánek alespoň v noci.