Levné matrace
Matrace cena
Tip dne
 • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací

Matrace

Matrace

8. 3. 2012, 12:21

Kvalitní matrace jsou základem našeho zdravého spánku. Zdravý spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Během spánku naše tělo regeneruje a odpočívá. Kvalitní dětské matrace jsou součástí zdravého vývoje našich dětí.

Žádané kvalitní pružinové matrace

Pružinové matrace si získaly značnou popularitu. Jsou stále nejžádanějším sortimentem matrací. Vývoj matrací také postoupil mílovými kroky vpřed a na trhu jsou k dostání také jiné druhy kvalitních matrací. Latexové matrace si získaly také značnou oblibu. Jsou vyhledávaným sortimentem matrací převážně pro alergiky. Latexové matrace se vyrábějí ze zdravotně nezávadných materiálů.

Sortiment pružinových matrací

Pružinové matrace se vyrábějí ve standardních velikostech. Široká škála pružinových matrací zahrnuje také nadstandardní matrace a luxusní prodlouženou životností. Moderní a kvalitní pružinové matrace díky umístění množství pružin v jádru umožňují a přispívají ke zdravému spánku. Kvalitní pružinové matrace mají vynikající ortopedické vlastnosti, které podporují kvalitu spánku. Mají také vysokou schopnost odvětrávání, kterou je důležitou složkou kvalitních matrací. Pružinové matrace jsou nenáročné na podkladový materiál. Mohou být umístěny na pevné desce nebo na pevném laťovém roštu. Dokonalý spánek zaručí pouze kvalitní pružinové matrace se skvělými ortopedickými vlastnostmi.

Oblíbené latexové matrace

Latexové matrace se staly vyhledávaným sortimentem matrací. Latexové matrace splňují všechny požadavky na kvalitní a zdravý spánek. Skvělá elasticita přispívá k faktu, že nedochází během dlouhého používání k proleženinám. Tvarová stálost je také jednou ze základních dobrých vlastností latexových matrací. Dlouhá životnost latexových matrací a výborné ortopedické vlastnosti jsou základem kvalitních matrací.

Zdravotní matrace

Zdravotní matrace se řadí do kategorie kvalitních matrací s vysokými nároky na kvalitní dokonalý spánek. Zdravotní matrace jsou vhodné pro každého jedince, protože podporují kvalitu spánku. Zdravotní matrace se vyrábějí v mnoha pestrých škálách provedení.
Zobrazení: 165861 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zdravotní matrace

  7. 1. 2019, 14:22 | Diskuze (1)

  Vybíráme-li si dnes novou zdravotní matraci do své postele, hledáme nejen pohodlí při ležení, ale na paměti máme i to, aby naše nová matrace zaručovala také zdravotní předpoklady. Zapomínat bychom neměli ani na výběr roštů, ale základem je kvalitní matrace

 • Matrace pro alergiky

  7. 1. 2019, 13:35 | Diskuze (0)

  Alergiků bohužel stále přibývá. Pravděodobně v souvislosti se zhoršujícím se životním prostředím reaguje tělo člověka nestandardně na prach, roztoče, viry, bakterie a další alergeny. Dokonce i výběr matrace je tak pro nohé z nás tak trochu prolém.

 • Levné matrace 140 x 70

  27. 12. 2018, 15:31 | Diskuze (0)

  Stejně tak jako postele, i matrace se dnes vyrábějí většinou přesně na míru. Podle toho, kolik prostoru si přejete ke spánku mít se liší především šířkou. Minimum je 70 centimetrů. Délka matrace pak většinou značí rozdíl mezi matrací pro dospělé a pro děti.

 • Matrace a postele

  27. 12. 2018, 15:16 | Diskuze (2)

  Budíte se ráno nevyspalí, rozlámaní a bez elánu? Stává se vám, že vás bolí záda tak, že nemůžete vstát z postele a pak se s vámi bolest vleče celý den, jste bez nálady a neschopni se soustředit na práci?

 • Pěnová matrace 90 x 200

  21. 12. 2012, 14:02 | Diskuze (0)

  Nejprodávanějšími matracemi na našem trhu jsou matrace 90 x 200. Pěnové matrace jsou také jedním z nejstarších typů matrací a zároveň jedny z nejlevnějších. Tyto matrace skvěle kopírují křivky těla a tím zajišťují optimální oporu páteři během spánku.