Levné matrace
Matrace cena
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

pružinová matrace

Levné matrace 140 x 70

27. 12. 2018, 15:31

Stejně tak jako postele, i matrace se dnes vyrábějí většinou přesně na míru. Podle toho, kolik prostoru si přejete ke spánku mít se liší především šířkou. Minimum je 70 centimetrů. Délka matrace pak většinou značí rozdíl mezi matrací pro dospělé a pro děti.

Levné matrace 140 x 70

Šířka matrací určených pro děti většinou zůstává na klasických 70 centimetrech. Délka se pak liší. Vybírat můžete zpravidla v rozmezí 140 až 160 centimetrů. Je jen na vás, jestli budete předem počítat s tím, že potomci budou časem potřebovat více místa a koupíte tedy rovnou matraci delší, nebo prostě až nastane čas, vyměníte menší za větší. Levněji samozřejmě vyjde první varianta.

Levná matrace pro děti

Děti rostou jako z vody a jistě znáte ten pocit, že než stačí boty či kabát pořádně unosit, už kupujete nový. Podobně je tomu i s nábytkem. Matrace se vyrábějí v mnoha rozměrech. Dospělácké i dětské. Nejlevnější variantou by se mohlo zdát, pořídit dětem rovnou spaní pro dospělé. Pravdou ale je, že dítě ve vývoji přece jen potřebuje specifické lůžko. Matrace v rozměrech 140×70 jsou vyrobeny z latexu. Nejsou tudíž drahé a navíc jsou pro děti ideální.

České matrace všech velikostí matrace

Proč matrace pro děti

Dětské tělo, které ještě roste, potřebuje spát v pohodlné a především pak zdravé poloze. Paměťové PUR pěny, pružinové i taštičkové matrace určené dětem sjou v tomto směru specifické. Proto je matrace o délce 140 centimetrů tou správnou volbou pro zdraví vašich dětí. A co oceníte vy coby rodiče? Jistě fakt, že dětské matrace jsou povrchově upraveny tak, že jejich údržba vám zabere minimum času a práce. Vždyť co si budeme povídat, děti občas umí udělat tak trochu nepořádek.

I dětské matace mají záruku

I v případě dětských matrací sledujte záruční lhůtu. Bylo by zbytečné počítat s tím, že za pár let ji stejně budete měnit za větší, a nepřikládat tedy její kvalitě takovou váhu. Naopak. Dětské zacházení s věcmi navíc je často nepříliš opatrné, odolnější materiál se tedy skutečně vyplatí. Navíc i levná matrace může být kvalitní. Sledujte slevy a bonusy, dopravu zdarma, akce 1+1 a šetřete tím správným způsobem.
Zobrazení: 15878 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Levné matrace 140 x 70

  27. 12. 2018, 15:31 | Diskuze (0)

  Stejně tak jako postele, i matrace se dnes vyrábějí většinou přesně na míru. Podle toho, kolik prostoru si přejete ke spánku mít se liší především šířkou. Minimum je 70 centimetrů. Délka matrace pak většinou značí rozdíl mezi matrací pro dospělé a pro děti.

 • Levné matrace

  12. 12. 2012, 13:03 | Diskuze (0)

  Vzhledem k různým akcím, prodejním slevám, vyprodávání zásob můžete zakoupit v tomto období levné matrace, které vám zajistí klidný a pohodlný spánek po celou noc. Slovo levné totiž neznamená špatné, to by byl velký omyl.

 • Levné matrace

  8. 3. 2012, 12:09 | Diskuze (5)

  Jistě už každý z Vás někdy zažil po ránu při vstávání pocit, jako by ho přejel parní válec... Může to být zapříčiněno mnoha faktory, ale jedním z nejhlavnějších je matrace, přesněji řečeno absence kvalitní matrace!

 • Levné matrace

  6. 3. 2012, 11:02 | Diskuze (11)

  Není pravidlem, že kvalitní matrace musí nutně reprezentovat vysoké výdaje. Sortiment kvalitních matrací zahrnuje i levné matrace. Také jejich parametry v drtivé většině plně odpovídají vysokým nárokům kladeným na kvalitní matrace vhodné pro zdravý spánek. Levné matrace nabízejí i renomovaní výrobci.