Levné matrace
Matrace cena
Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Levné matrace

Levné matrace

8. 3. 2012, 12:09

Jistě už každý z Vás někdy zažil po ránu při vstávání pocit, jako by ho přejel parní válec... Může to být zapříčiněno mnoha faktory, ale jedním z nejhlavnějších je matrace, přesněji řečeno absence kvalitní matrace!

Matrace levné

Kvalitní matrace Vám však nezajistí pouze pocit znovuzrození, ale především zdravou oporu těla, tedy přispívá k Vašemu zdraví i po dobu, co spíte. A kdo by si přál co více, než dělat něco pro své zdraví i ve spánku? Kvalitní matrace tedy „fungují“ tak, že se plně přizpůsobí anatomii Vašeho těla a tím ho udržují ve správné, zdravé, pozici.

Nepodceňujte levné matrace

Levné matrace, resp. ty, které pořídíte za nízkou cenu, nemusí být nekvalitní. U prodejců se dá nalézt spousta výprodejových či slevových akcí, díky kterým ušetříte nemalé peníze. Pozor byste si však měli dávat na podvodné prodejce, kteří často nabízí matrace nekvalitní, takže vyhodíte mnohdy spoustu peněz za pochybnou „kvalitu“ úplně zbytečné. Je lepší se podívat po ověřených a spolehlivých prodejcích, u kterých si můžete být nabízenou kvalitou jisti.

Jaká matrace je vhodná právě pro Vás?

Trh v současné době nabízí spoustu nejrůznějších druhů/typů matrací, z kterých si určitě i Vy vyberete tu nejvhodnější pro Vás. Vybírat můžete například z matrací pružinových, latexových, zdravotních, dětských apod.

Pružinové matrace

Pružinové matrace mají dlouhou historii, svou konstrukcí patří k těm klasickým (starším) typům. Mezi přední výhody patří nízká pořizovací cena a tvarová stálost, nezanedbatelné je také její provzdušňování díky pružinám uvnitř. Klasická, pružinová, matrace je vhodná spíše pro osoby s vyšší hmotností.

Latexové matrace

Základní surovinou pro jejich výrobu je přírodní kaučukovníková míza, která se mixuje se syntetickým kaučukem. Přednostmi latexových matrací jsou: stálost tvaru (po zatížení se matrace lehce a rychle navrací do původního tvaru), vysoká odolnost a zároveň optimální měkkost.

Zdravotní matrace a dětské matrace mohou být vyrobeny z různých materiálů, ale vždy Vám zajistí tu nejvyšší možnou oporu pro zdravý spánek.

Zobrazení: 555287 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 5

Podobné články
 • Matrace cena

  8. 3. 2012, 12:12 | Diskuze (0)

  K dobré psychické pohodě je pro člověka důležité ráno, nebo-li to, s jakým pocitem se probudí. K dobrému pocitu pomáhá i kvalitní, zdravotnická matrace, jež vám zaručí plnohodnotný zdravý spánek.

 • Matrace cena

  5. 3. 2012, 12:02 | Diskuze (1)

  Není snad příjemnější pocit než z dobrého spánku. Ten ovlivňuje mnoho faktorů. Náš stres, stravovací návyky, čas vstávání, ale také v první řadě kvalitní matrace. Jak jí ale poznat a jak nakoupit za dobrou cenu?